Uherské Hradiště je nádherné město jako stvořené pro krásný týden filmového léta. Dostat se do srdce Slovácka ale dokáže být pěkná výzva, pokud jedete třeba z Prahy nebo Pardubic. Usnadněte si cestování a vydejte se pohodlně a rychle přímými vlaky Leo Express do Starého Města u Uherského Hradiště.

Rychle a bez starostí

Jízda vlakem je jedním z těch nejkomfortnějších způsobů cestování. Často se stačí jen usadit do svého sedadla, zavřít oči a nechat ubíhat krajinu za oknem. I přesto ale býváme rádi, když cesta netrvá příliš dlouho. S Leo Express zvládnete i cestu z Prahy za méně než tři hodiny a po celou dobu cesty vám bude k dispozici kvalitní káva a další občerstvení z palubního menu. Vybrat si můžete ze čtyř cestovních tříd – levnější Economy, pohodlné Economy Plus, nadstandardní Business nebo nejluxusnější třídy na českých kolejích Premium: Koupit jízdenku.

Peněženka to skoro nepozná

Studenti, děti a senioři mají nárok na státem garantovanou slevu 75 % z jízdného. Zbylých 25 % dostanou uživatelé věrnostního programu zpět ve formě kreditů na další cestování. Ještě nemáte věrnostní účet Smile Club? Zaregistrujte se na le.cz a procestujte prázdniny výhodně!

Více o věrnostním programu.

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště, všechny barvy filmu zazáří během 7.–12. srpna 2020.

#lfs2020 💙