Parties

Parties jsou přístupné pouze zdarma pro akreditované návštěvníky.

Nově je v prodeji za 50 Kč akreditace Off program umožňující vstup.

Večer Radia 1: Strýček Míša

Pátek 7. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Neúnavný konferenciér pondělních večerů na Radiu 1. Znáte ho z pořadu Ešus, který se věnuje cestování a jídlu (nebo snad jídlu a cestování?). Nelze vynechat soutěžní čtení knížek (Čtení se strýčkem Míšou) a ryze eklektickou show s názvem Hudba za dobrou práci. Bude se tančit, to je jediná jistota.
#funk #acid jazz #disco

DJs Ghándí, Redcliff & Spord  (Acidelika, Spiritual Sound System / Praha)

Sobota 8. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Sobotní noc bude patřit djům z pražského uskupení Spiritual Sound System, známého především díky kultovním parties Acidelika a stejnojmennému pořadu na Rádiu 1. Nejen z vinylů zahrají djs Ghándí, Redcliff a Spord.

DJs Husha & Wawakal (Bassta Fidli Crew / UH)

Neděle 9. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
To nejzajímavější ze současné elektronické scény od Berlína po Istanbul, od Mexico City po Detroit představí djs Husha a Wawakal z místní Bassta Fidli Crew. #electro #nomad techno #dark disco #ritual house

Radio Wave v Míru: DJs Valsorai Koxoy & Brigitte Noir

Pondělí 10. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Valsorai Koxoy: Prim budou hrát rozvolněně letní melodie s BPM okolo stovky přecházející do líného deep housu s nostalgickým feelingem. Slow mo FTW!
Brigitte Noir: Má ráda lehce pomalejší hudební tempo než je na domácí scéně zvykem a s oblibou ve své selekci využívá východních či afrických rytmů.

Radio Wave v Míru: DJs Trevor Linde & Fleika

Úterý 11. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
Trevor Linde: Jeho hudební zájem osciluje mezi klubovou hudbou a obskurními sonickými entitami, jejichž výběr není limitován dobou vzniku či přísným žánrovým ohraničením.
Fleika: Od prvních setů na Stalinu pro hrstku přátel už je to pár let a za tu dobu se Fleika stal jedním z nejskloňovanějších jmen pražské techno scény.

Radio Wave v Míru: DJs Casablanka & Kewu

Středa 12. 8. / 23:30 / Klub Mír (bar)
zdarma pro akreditované
DJ Casablanka: Kůň ze stáje Opaku Dissu přinese nejnovější selektu rapu a tvrdé bassy.
Kewu: Platí za experta na čerstvé klubové zvuky – ať už jde o živelné rytmy Latinské Ameriky, tribální puls jižní Afriky, výběr z nadčasového popu, rapu a R&B nebo novinky z ostrovního klubového undergroundu.