Akreditace

Off program akreditace

Mecenášská akreditace

Akreditace

Festivalová akreditace vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce, odborný a doprovodný program. Dále vám umožňuje nákup ubytování a výrazné slevy na divadla a koncerty.

Výjimkou je tento rok akreditace „Off program”, jejíž specifika přibližujeme níže.

Jednodenní
450 Kč / 450 Kč
Dvoudenní
850 Kč / 850 Kč
Třídenní
1200 Kč / 1050 Kč*
Čtyřdenní
1500 Kč / 1350 Kč*
Pětidenní
1750 Kč / 1600 Kč*
Šestidenní
1950 Kč / 1800 Kč*
Mecenášská
10000 Kč / 10000 Kč**
Off program
50 Kč / 50 Kč

* Cena se slevou – slevu nabízíme studentům/učitelům (akceptujeme ISIC, ITIC, ALIVE, EYCA či potvrzení o studiu), členům filmových klubů (průkaz AČFK a ASFK), zaměstnancům České televize, držitelům ZTP a seniorům nad 60 let. Pokud jste držitelé karty ZTP/P, vy i váš průvodce máte nárok na 50% slevu, požadavek je nutné provést e-mailem na adresu slevy@lfs.cz.

**  Šestidenní mecenášská akreditace je nejsnazší způsob přímé podpory festivalu. Umožňuje setkání s vedením festivalu a denně dvě rezervace místa na projekci. Smysl této akreditace objasňujeme na tomto odkazu.

Off program akreditace

Z bezpečnostních důvodů je veškerý program LFŠ přístupný pouze na základě akreditace (nebo dříve zakoupeného balíčku vstupů, vstupenek na koncerty či divadla). Zavedli jsme proto nový typ akreditace „Off program”, který mohou využít zejména zájemci z Uherského Hradiště a okolí, kteří dříve bezplatně navštěvovali program ve stanech ve Smetanových sadech, v letních kinech nebo v klubu Mír. Cena za zprostředkování akreditace je 50 Kč a lze si ji zakoupit kdykoliv po registraci v Moje LFŠ.

Akreditace „Off program” opravňuje ke vstupu:
– do stanů ve Smetanových sadech: Dětský/literární stan, Stan České televize, Stan Českého rozhlasu, Respekt stan a Šapitó Skautského institutu,
– do letního kina ve Smetanových sadech a letního kina v Redside zóně Kolejní nádvoří,
– na výstavy a vernisáže,
– do klubu Mír na večerní a noční program,
– do Parku Rochus.

Akreditace „Off program” zároveň umožňuje možnost zakoupení vstupenek na divadla a koncerty s výraznou slevou přes Moje LFŠ nebo během festivalu ve Festivalovém centru před kinem Hvězda.

Neumožňuje vstup do kinosálů.

Vstupenky

Balíčky vstupů již nejsou pro letošní ročník dostupné. Dosud zakoupené balíčky vstupů zůstávají platné a je možné je využít jako vstup pro jednoho až více osob na filmové projekce a na doprovodný program. Balíčkem se stačí při vstupu do stanů ve Smetanových sadech, letních kin, klubu Mír či Parku Rochus prokázat – vstup se neodečte, ale bude umožněn pouze jedné osobě, další osoby si musí pro vstup pořídit akreditaci „Off program”.